Awarie elektryczne  może usunąć każda firma świadcząca usługi elektryczne. Wykonujemy pomiary elektryczne, instalacje elektryczne, pomiary oświetlenia oraz przeglądy instalacji gazowych. W naszej firmie znajdziesz usługę usunięcia awarii elektrycznych.  Brak prądu jest uciążliwy dla każdego użytkownika, a awarie elektryczne są trudne do samodzielnego usunięcia. Dlatego zadzwoń do nas i skorzystaj z usługi usunięcia awarii elektrycznej.

Nagła i niespodziewana awaria prądu? Pogotowie elektryczne szybko usunie każdą awarię elektryczną szybko i skutecznie

Awarie elektryczne często pojawiają się niespodziewanie, a ich konsekwencje mogą być bardzo poważne. W wielu przypadkach awaria instalacji sieci elektrycznej wiąże się z brakiem ogrzewania  lub przerwą w działaniu wielu firm i przedsiębiorstw. Niestety samodzielne usunięcie awarii może być zbyt trudne, dlatego skorzystaj z usług mojej firmy elektrycznej. Katowice i całe województwo Śląskie mogą liczyć na fachową pomoc w usuwaniu awarii elektrycznej. Jesteśmy dostępni przez całą dobę 24h/7.

Awaria elektryczna- brak prądu na terenie Śląska i na terenie Katowic

Nie czekaj na usunięcie awarii elektrycznej do rana. Wczesna interwencja w przypadku awarii ma ogromne znaczenie, gdyż nie spowoduje ono powstawania kolejnych uszkodzeń.  W trosce o dobro naszych klientów oferujemy całodobowe pogotowie elektryczne. Katowice to teren, na którym świadczymy szeroki zakres usług elektrycznych. Nie czekaj już cały dzień tylko zadzwoń do nas. Co oferujemy?

  • Awaryjne pogotowie elektryczne  24h /dobę;
  • Zabezpieczanie instalacji elektrycznych;
  • Awaryjne uruchomienia;
  • Tymczasowe dopuszczenia do ruchu.

Uciążliwość awarii elektrycznych

Wszyscy doskonale wiedzą, jak uciążliwe mogą być awarie elektryczne. Są one szczególnie kłopotliwe dla firm, których działalność wymaga stałego korzystania z urządzeń elektrycznych – czyli niemalże dla wszystkich. Warto sobie jednak uświadomić, że taka awaria może też stanowić poważne zagrożenie. Aby zminimalizować niedogodności związane z usterkami instalacji, a także jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na przywrócenie zasilania, nasza firma wprowadziła usługę całodobowego pogotowia awaryjnego. Natychmiast usuwamy przyczynę problemu, a jeśli nie jest to możliwe, wtedy zabezpieczamy instalację do czasu wykonania pełnej naprawy.

Jeśli mieszkasz w Katowicach lub na terenie województwa Śląskiego i przydarzy Ci się awaria elektryczna, zadzwoń do nas, a my szybko wykonamy odpowiednie pomiary elektryczne i usuniemy każdą usterkę. Instalacje elektryczne wymagają od elektryka doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy, aby je usunąć.

Należy także pamiętać, że regularne kontrolowanie stanu instalacji oraz dbanie o jej sprawność, wymiana zużytych czy uszkodzonych elementów, pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji opóźniających pracę zakładu lub ograniczających jego wydajność.