• Pogotowie awaryjne 24h /dobę
  • Zabezpieczanie instalacji elektrycznych
  • Uruchomienia awaryjne
  • Tymczasowe dopuszczenia do ruchu

Zakład obsługuje całe woj.Ślaskie

Uciążliwość awarii elektrycznych

Wszyscy doskonale wiedzą, jak uciążliwe mogą być awarie elektryczne.
Są one szczególnie kłopotliwe dla firm, których działalność wymaga stałego korzystania z urządzeń elektrycznych – czyli niemalże dla wszystkich.
Warto sobie jednak uświadomić, że taka awaria może też stanowić poważne zagrożenie. Aby zminimalizować niedogodności związane z usterkami instalacji, a także jak najbardziej skrócić czas oczekiwania na przywrócenie zasilania, nasza firma wprowadziła usługę całodobowego pogotowia awaryjnego. Natychmiastowo usuwamy przyczynę problemu, a jeśli nie jest to możliwe, wtedy zabezpieczamy instalację do czasu wykonania pełnej naprawy.
Zatem jeśli przydarzy się awaria elektryczny w Katowicach lub woj.Ślaskim, wystarczy nas o tym powiadomić, a my zaradzimy problemowi najszybciej jak to możliwe i z dołożeniem wszelkich starań.

Należy także pamiętać, że regularne kontrolowanie stanu instalacji oraz dbanie o jej sprawność, wymiana zużytych czy uszkodzonych elementów, pozwala uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji opóźniających pracę zakładu lub ograniczających jego wydajność.