Firma elektryczna Energpol zajmuje się wykonywaniem instalacji elektrycznych na terenie Katowic oraz całego województwa śląskiego. W ofercie naszej firmy znajdziesz wszystkie usługi związane z montażem, naprawą oraz modernizacją instalacji elektrycznej.

Wykonujemy wszelkie instalacje elektryczne:

  • montaż instalacji elektrycznych budowlanych i przemysłowych;
  • modernizacje, konserwacje i naprawy istniejących instalacji elektrycznych;
  • oświadczenia i sprawdzenia dla zakładów energetycznych;
  • przyłącza energetyczne;
  • odbiory i nadzór nad inwestycjami;
  • instalacje teletechniczne;
  • certyfikowanie instalacji elektrycznych i odgromowych.

Elektrycy naszej firmy elektrycznej  wykonają pomiary elektryczne i doraźne naprawy, ale także wykonają różnego rodzaju instalacje elektryczne.

Dla kogo instalacje elektryczne…

Montaż instalacji elektrycznych oraz usuwanie awarii to usługi elektryczne, które dotychczas świadczyliśmy dla wielu firm, zakładów produkcyjnymi, ale i klientów indywidualnych. Dla spółdzielni, przedsiębiorstw i wspólnot mieszkaniowych prowadzimy stały nadzór nad stanem instalacji elektrycznych, zajmujemy się jej konserwacją i obsługą wraz z pogotowiem awaryjnym.

 

Oferujemy usługi elektryczne na najwyższym poziomie, wśród nich montaż instalacji od podstaw, modernizacje istniejących, remonty, wymiany poszczególnych elementów. Jeśli trzeba przyłączyć działkę budowlaną do sieci energetycznej, nasza firma elektryczna służy pomocą. Podobnie w sytuacji, gdy po przerwie trzeba na nowo przygotować instalacje elektryczne do podłączenia przez zakłady energetyczne.  Dajemy gwarancję, że wykonane przez nas instalacje elektryczne  są wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniając ich niezawodność.

Nasze usługi obejmują również mniejsze prace, na przykład zakładanie instalacji domofonowych, głośnikowych czy komputerowych, podłączanie telewizji cyfrowej, ustawianie anten satelitarnych.

Zawsze można też po prostu skorzystać z doradztwa elektrotechnicznego – nasi pracownicy chętnie dzielą się swoją wiedzą i pomagają rozwiązać problemy z elektrycznością.

Profesjonalne wykonanie instalacji elektrycznych

Wykonujemy instalacje elektryczne na terenie Katowic, pobliskich miejscowości oraz całego województwa śląskiego.  Szukasz dobrego elektryka? Katowice to miasto, w którym znajdziesz naszą firmę elektryczną Energpol. Jesteśmy tu dla Ciebie z szerokim zakresem usług na wysokim poziomie. Doświadczeni elektrycy wykonają dla Ciebie nie tylko instalacje elektryczne, ale także elektryczne pomiary, montaż i konserwację instalacji gazowych oraz systemy alarmowe. Świadczymy usługi elektryczne, a także pogotowie elektryczne, które pozwala usunąć każdą powstałą awarię.

Nasza firma elektryczna świadczy kompleksowe usługi elektryczne na terenie Katowic. Skorzystaj z naszej oferty i sprawdź nasze instalacje elektryczne. Jesteśmy dostępni 24h/ 7 dni w tygodniu. Zadzwoń i umów się na spotkanie.